Druk dla firm

Zapoznaj się z drukiem cyfrowym i linią papierów cyfrowych Domtar

O ile nie żyjesz pod kamieniem, z pewnością zauważyłeś, że druk cyfrowy w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się rozwinął. Od żywych kolorów, przez odwzorowanie szczegółów, aż po techniki zdumiewające - nie jest przesadą stwierdzenie, że druk cyfrowy przeszedł długą drogę, podobnie jak linia opcji papieru cyfrowego.

Chociaż możliwości urządzeń do druku cyfrowego w ostatnich latach poszły naprzód, jedno porzekadło pozostaje aktualne: aby uzyskać doskonałe rezultaty, należy wybrać papier, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o urządzeniach do druku cyfrowego.

W języku nietechnicznym oznacza to, że obecnie dostępnych jest wiele urządzeń do druku cyfrowego, a stosowane w nich atramenty różnią się od siebie w zależności od technologii. Wybierając papier, który jest przeznaczony do konkretnego sprzętu, masz większe szanse na to, że NIE będziesz rozczarowany po otrzymaniu końcowych wyników z drukarki i NIE rozczarujesz swojego klienta trwałością i wydajnością wydrukowanego dzieła.

Domtar oferuje pełną linię niezawodnych, niepowlekanych papierów cyfrowych, aby pokazać Twój talent w najdrobniejszych szczegółach. Nasza linia papierów cyfrowych została stworzona, aby sprostać potrzebom różnych rezultatów końcowych i budżetów, umożliwiając Ci uzyskanie najlepszego możliwego rezultatu w ramach parametrów Twojego konkretnego projektu. Wszystkie nasze papiery cyfrowe zostały stworzone z myślą o atramentach używanych w prasach cyfrowych i wyjątkowo dobrze wiążą się z arkuszem, dzięki czemu doskonale pasują do wszystkich drukowanych elementów, które mogą być często przenoszone, takich jak poczta bezpośrednia, wizytówki i broszury. Potrzebujesz przykładowego opakowania na następną burzę mózgów dotyczącą Twojego projektu? Odwiedź Domtar Digital i stwórz swój cyfrowy pakiet próbek.

Przyjrzyjmy się różnym dostępnym opcjom papieru cyfrowego.

Super gładkie wykończenie

Wszyscy kochają jedwabiste w dotyku, super gładkie wykończenie. Z Cougar Digital Color Copy i Lynx Digital Super Smooth możesz oczekiwać eleganckiego, super gładkiego wykończenia i doskonałego formowania po obu stronach arkusza, co pozwala na uzyskanie niesamowitych szczegółów na zdjęciach i spójnych, żywych kolorów. W rzeczywistości, oba nasze cyfrowe super gładkie gatunki są ocenione na 3-Star Rated i Photo Certified dla pras HP Indigo serii 5500 (i wyższych) - i działają pięknie na urządzeniach z płynnym lub suchym tonerem. Ponadto Domtar zaprojektował swoje cyfrowe super gładkie produkty bez utraty masy czy sztywności, więc nie musisz rezygnować ze znacznej prezencji podczas druku cyfrowego.

Kolorowa kopia cyfrowa Cougar

Cougar Digital Color Copy jest najwyższej jakości papierem cyfrowym oferowanym przez Domtar i najgładszym papierem cyfrowym oferowanym przez Domtar. Z Cougar Digital Color Copy, otrzymujesz ten sam 98 jasny biały odcień i 10% postkonsumenckiej zawartości recyklingu, jak w przypadku najwyższej jakości arkusza Cougar Super Smooth przeznaczonego do druku offsetowego; różnica polega na tym, że ten arkusz jest stworzony do pracy z unikalnymi atrybutami cyfrowego sprzętu drukarskiego. Z tą różnicą, że ten arkusz współpracuje z unikalnymi atrybutami urządzeń do druku cyfrowego. Oprócz super gładkiego wykończenia, możesz oczekiwać niesamowitej nieprzezroczystości, najlepszego w swojej klasie przylegania atramentu (idealnego dla korespondencji bezpośredniej!), żywych kolorów i doskonałego odwzorowania szczegółów. Dodatkowo, jest on dostępny w gramaturach tekstu i okładek. Gdy liczy się tylko to, co najlepsze, papier Cougar Digital Color Copy jest najlepszym wyborem.

Lynx Digital Super Smooth

Lynx Digital Super Smooth to doskonała alternatywa dla Cougar Digital Color Copy. Posiadając tę samą jasność 96, co Lynx Opaque Ultra, ten arkusz jest bezdyskusyjnie wydajny i spełnia wymagania współczesnych urządzeń cyfrowych. Dzięki temu arkuszowi można oczekiwać jednolitego druku ciał stałych i żywych kolorów bez obawy o smużenie i utratę szczegółów. A jedwabiście gładka powierzchnia jest przyjemna w dotyku.

Gładkie wykończenie

Dla marek wymagających bogatego, aksamitnego w dotyku materiału drukowanego, gładkie wykończenie jest świetną opcją papieru cyfrowego. Poniższe linie charakteryzują się bogatą fakturą, jakiej wielu oczekuje od niepowlekanych papierów Domtar, a dodatkowo są przeznaczone do druku cyfrowego.

Cougar Digital

Kompatybilny z każdą platformą druku cyfrowego, Cougar Digital oferuje tę samą niezawodną wydajność, której można oczekiwać od Cougar Smooth. Wybierając Cougar Digital do druku cyfrowego, możesz oczekiwać niesamowitych rezultatów drukowania. Ten produkt charakteryzuje się jasnością 98 i 10% zawartością materiałów pochodzących z recyklingu i jest dostępny w odcieniach White lub Natural oraz w szerokiej gamie gramatur tekstu i okładek.

Lynx Digital

Dzięki Lynx Digital możesz stworzyć większą wartość dla każdego projektu cyfrowego. Dzięki 96-jasnemu odcieniowi prawdziwej bieli, szerokiej ofercie obejmującej gramatury tekstu i okładek oraz doskonałej nieprzezroczystości, Lynx Digital jest niezawodnym i przystępnym cenowo materiałem.

Husky Digital

Połączenie oszczędności, niezawodności i jakości sprawia, że nasze papiery Husky Digital są imponującym wyborem dla wielu projektów towarowych. Oferowany w gramaturach tekstowych, jasny, niebiesko-biały odcień papieru Husky Digital sprawia, że jest on doskonałym wyborem dla pras produkcyjnych, drukarek laserowych, kopiarek i faksów na zwykły papier. Produkt ten posiada certyfikat SFI.

Nie zapominajmy również, że zarówno Cougar, jak i Lynx należą do rodziny papierów EarthChoice® firmy Domtar, które posiadają certyfikaty Forest Stewardship Council™ (FSC®) i Rainforest Alliance Certified™.

Tagi: Papier do druku cyfrowego

Być może zainteresuje Cię...

Laminator Leitz iLAM Home Office A4 Szary ciemny 209,42 PLN Zobacz w sklepie
Laminator iLam Office A4 Leitz 335,44 PLN Zobacz w sklepie
Laminator Leitz iLAM Touch Turbo Pro A3 Srebrny 1 468,97 PLN Zobacz w sklepie