Druk dla firm

Spełnianie wyjątkowych potrzeb branży usług gastronomicznych

Domtar zaspokaja potrzeby klientów z branży gastronomicznej, którzy pragną tworzyć unikalne produkty dla swoich klientów.

Dziś życie toczy się w szybkim tempie. Wszyscy są zajęci, a wygoda nie jest już czymś, czego konsumenci pragną, lecz czymś, czego wymagają. Istnieje niezaprzeczalne zapotrzebowanie na produkty i usługi, które ułatwią im życie. A to zapotrzebowanie na wygodę wpływa nawet na sposób odżywiania się.

Ludzie coraz częściej zamawiają jedzenie na wynos, a korzystanie z usług dostawy posiłków jest coraz częstsze. Nieustannie jemy w biegu i szukamy łatwych do przenoszenia produktów i przekąsek, które możemy zabrać ze sobą.

To spowodowało wzrost popytu na produkty typu fast-food, produkty gotowe do spożycia oraz zapotrzebowanie na opakowania o małych rozmiarach, z możliwością wielokrotnego zamykania, jednorazowego użytku, łatwe do nalewania i otwierania.

Oczekuje się, że popyt na produkty jednorazowego użytku, takie jak pojemniki na wynos i folie do pakowania kanapek, wzrośnie o 3,2% rocznie do roku 2021, osiągając wartość 217 miliardów dolarów, przy czym 40% tego popytu przypadnie na restauracje szybkiej obsługi.1

Jednak pomimo braku czasu, konsumenci stają się coraz bardziej świadomi rodzaju spożywanej żywności, a także sposobu jej pakowania i etykietowania. Nawet w tradycyjnych restauracjach typu fast-food żądają szerszego wyboru produktów, takich jak sałatki i owsianki, a także zwracają większą uwagę na wpływ, jaki opakowania jedzenia na wynos wywierają na środowisko. Wielu konsumentów ma pozytywny wizerunek ekologiczny produktów papierowych i cieszy się z ich wszechstronności i możliwości przenoszenia.1

Domtar jest doskonale przystosowany do zaspokajania potrzeb klientów z branży gastronomicznej, którzy chcą tworzyć unikalne produkty dla swoich klientów.

"Domtar współpracuje ze swoimi klientami, aby dostosować rozwiązania do każdego zastosowania końcowego lub specyficznej potrzeby, jaką mają w swojej firmie", mówi Mark Bessette, wiceprezes ds. działalności specjalistycznej. "Jako największy dostawca papierów niepowlekanych w Ameryce Północnej, mamy ogromny wybór papierów bazowych, z których można rozpocząć tworzenie produktu niestandardowego. Oznacza to również, że możecie być pewni, że będziemy tu nie tylko dzisiaj, ale również jutro, w przyszłym roku i za pięć lat, współpracując z Wami w budowaniu Waszego biznesu.

Domtar posiada zintegrowany system papierni, więc jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezkonkurencyjną spójność produktu. A ponieważ wiemy, że kontrola jakości ma wpływ nie tylko na naszych klientów, ale również na ich klientów, pracujemy nad utrzymaniem bardzo wąskich tolerancji. Ale w przypadku naszego zespołu nie zawsze chodzi tylko o produkt i dostawę", mówi Bessette, "Chodzi również o szybkość reakcji. Mój zespół współpracuje bardzo blisko z naszymi klientami, ich kierownikami technicznymi i naszymi hutami, aby uzyskać potrzebne odpowiedzi i zapewnić ciągłość projektów. W ten sposób wszyscy otrzymują to, czego potrzebują, wtedy, kiedy tego potrzebują, a my robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc im wywiązać się ze wszystkich zobowiązań wobec klientów."

Być może zainteresuje Cię...

Laminator Leitz iLAM Home Office A4 Szary ciemny 209,42 PLN Zobacz w sklepie
Laminator iLam Office A4 Leitz 335,44 PLN Zobacz w sklepie
Laminator Leitz iLAM Touch Turbo Pro A3 Srebrny 1 468,97 PLN Zobacz w sklepie