Druk dla firm

Dlaczego wybór odpowiedniego papieru robi dobre wrażenie

Jako projektanci i kreatywni profesjonaliści spędzasz dużo czasu na wybieraniu odpowiedniego papieru, który pozwoli Ci wcielić w życie Twoje kreatywne pomysły - dlaczego więc nie miałbyś zrobić tego samego w przypadku papieru używanego do dokumentów biurowych przeznaczonych dla klientów? Wybór odpowiedniego papieru do biura jest w takim samym stopniu reprezentacją Twojej marki, jak wybór papieru do materiałów marketingowych.

Ktoś kiedyś powiedział mi, że klienci mogą nie zauważyć, że używasz złego papieru, ale zauważą, gdy używasz papieru wysokiej jakości. Dokumenty, które zostają po sobie, takie jak prezentacje, oferty i wnioski, są bezpośrednim odzwierciedleniem Ciebie i Twojej pracy - dlatego zawsze powinieneś starać się wyglądać jak najlepiej. Wybór papieru najwyższej jakości do tych dokumentów jest kluczowym krokiem w robieniu dobrego wrażenia.

Ale przy całej gamie różnych produktów papierniczych dla biur, jak zdecydować, który papier kupić? Oto kilka krótkich wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego papieru:

    Jasność papieru - Należy szukać papieru, który jest oznaczony jako papier o jasności 98 lub wyższej. Im wyższa jasność papieru, tym lepiej będzie wyglądał Twój tekst i obrazy. Gramatura - Tekst o większej gramaturze, np. 24 lb., 28 lb., a nawet 32 lb. lepiej leży w dłoni, co sprawi, że odbiorcy zatrzymają się i zapytają "co to za papier?". Technologia ColorLok® - Zwróć uwagę na logo technologii ColorLok®. Jeśli drukujesz swoje dokumenty na drukarce atramentowej i używasz papieru z technologią ColorLok®, możesz spodziewać się bardziej wyrazistych czerni i żywych kolorów. Połączenie tego z odpowiednim papierem z pewnością zachwyci Twoich odbiorców.

Nasze biurowe produkty papierowe Domtar oferują wiele opcji, które z pewnością zachwycą Twoich odbiorców i sprawią, że będziesz o krok przed resztą. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.domtar.com.

Tagi: Środowisko biurowe, Wydajność biurowa i wskazówki dotyczące organizacji

Być może zainteresuje Cię...

Laminator Leitz iLAM Home Office A4 Szary ciemny 209,42 PLN Zobacz w sklepie
Laminator iLam Office A4 Leitz 335,44 PLN Zobacz w sklepie
Laminator Leitz iLAM Touch Turbo Pro A3 Srebrny 1 468,97 PLN Zobacz w sklepie