Druk dla firm

Obchodź Święto Dziesięciolecia poprzez działanie

Jest to najstarsze krajowe święto upamiętniające koniec niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych, ale do niedawna nie cieszyło się takim uznaniem, na jakie zasługiwało. Choć uznanie jest miłe, nie wystarczy. Słowa muszą iść w parze z czynami, dlatego w tym roku dzielimy się kilkoma materiałami na temat historii Czerwca i tego, jak możemy być lepszymi sojusznikami, ponieważ najlepszym sposobem na świętowanie jest aktywność.

Święto Dziesięciolecia: Jak dowiedzieć się więcej

W dzisiejszych czasach informacje są na wyciągnięcie ręki - problem polega na tym, żeby wiedzieć, czego i gdzie szukać. Zebraliśmy listę linków, od których można zacząć poszukiwania informacji o tym, czym jest Święto Dziesiątego Czerwca i jak można je świadomie obchodzić.

Możesz zacząć łatwo, od Wikipedii! Można tam znaleźć prostą historię tego, co doprowadziło do powstania Święta Dziesięciolecia, w tym wydarzenia z czasów wojny secesyjnej, koniec niewolnictwa w Teksasie i jego połowiczne odrodzenie w czasach Jim Crow.

Następnie można odwiedzić oficjalną stronę Juneteenth i dowiedzieć się więcej o tym dniu w jego obecnej formie, jak doszło do tego, że stał się on w tym tygodniu świętem federalnym i dlaczego wielu naszych rówieśników i aktywistów w całym kraju domaga się czegoś więcej niż tylko oficjalnego dnia uznania.

Wreszcie, możesz zakończyć pierwszy etap swojej podróży edukacyjnej na stronie Narodowego Muzeum Historii i Kultury Afroamerykańskiej, które zebrało niesamowitą listę zasobów dla przyszłej nauki, jak świętować i gdzie przekazać darowizny.

Te trzy linki nie mają być ostateczną odpowiedzią na pytanie o Juneteenth - zamiast tego potraktuj je jako przystępny sposób na poznanie podstaw i poszerzenie swojej wiedzy o tym, dlaczego ludzie świętują i jak możesz do nich dołączyć.

Jak możesz pomóc

Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego mamy nowe święto federalne, powinieneś zrozumieć, jak najlepiej je uczcić. Każdy dzień ma swoją własną tożsamość; w Boże Narodzenie ci, którzy świętują, dzielą się prezentami z bliskimi, w Dzień Pamięci pamiętamy o mężczyznach i kobietach, którzy poświęcili swoje życie w służbie dla naszego kraju itd. Obchodząc Święto Dziesięciolecia, warto pamiętać, dlaczego obchodzimy ten dzień, podjąć działania w swojej społeczności lub dodać swój głos do głosu innych. Używamy naszej platformy, aby podzielić się z naszymi odbiorcami kilkoma czarnoskórymi drukarniami i projektantami, ponieważ przemysł papierniczy i poligraficzny jest naszą społecznością, a nasz blog jest naszym głosem.

Drukarnie*

 • Black Paper Creative
 • Perfect Image
 • BTC Envelopes and Printing, Pennsylvania
 • McNealey & Associates
 • Kennedy Prints!
 • Profesjonaliści druku precyzyjnego

Projektanci*

 • Urzekająca Kaligrafia
 • WDB Marketing
 • Park Rozrywki
 • MJT Design and Print, Illinois
 • Black Creative Group

Jest o wiele więcej firm, niż możemy przedstawić w jednym artykule, ale te powyżej są zlokalizowane w całym kraju i pokazują szeroki zakres usług, które można znaleźć, jeśli się poszuka.

Aby uzyskać więcej informacji na temat druku i zasobów papierowych, odwiedź nasz blog.

Nie jest to oficjalna rekomendacja usług, ponieważ nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować z każdą osobą z tej listy. Zalecamy, aby postępować zgodnie z wytycznymi oceny, aby upewnić się, że każdy sprzedawca jest odpowiedni dla Twojej pracy.

Tagi: Paper Matters, Zrównoważony rozwój

Być może zainteresuje Cię...

Laminator Leitz iLAM Home Office A4 Szary ciemny 209,42 PLN Zobacz w sklepie
Laminator iLam Office A4 Leitz 335,44 PLN Zobacz w sklepie
Laminator Leitz iLAM Touch Turbo Pro A3 Srebrny 1 468,97 PLN Zobacz w sklepie