Druk dla firm

Nadawanie kolorów na papierze niepowlekanym

Niepowlekany papier stanowi idealne płótno dla żywych kolorów, ponieważ jego nieodblaskowa powierzchnia nie odciąga uwagi od żywych kolorów i pięknych, szczegółowych obrazów. Jeśli chodzi o nadanie kolorom wyrazistości na papierze niepowlekanym, nie ma innych opcji niż wysokiej jakości Cougar i Lynx.

Nigdy nie bój się pokrywać strony tuszem, jeśli używasz wysokiej jakości arkuszy, takich jak papier Cougar lub Lynx Opaque Ultra - żywe, wierne kolory sprawiają, że wydrukowane dzieło mówi samo za siebie.

Klucz do doskonałych rezultatów drukowania zawsze zaczyna się od wysokiej jakości obrazu. Szukaj zdjęć o żywych kolorach i wyjątkowych szczegółach i współpracuj z drukarnią, aby zrozumiała Twoje oczekiwania.

Jeśli szukasz dodatkowego efektu, wypróbuj jedną z poniższych wskazówek:

Płyta dotykowa może budować żywe kolory, ale wymaga dodatkowej jednostki drukującej, zazwyczaj z atramentem meczowym lub fluorescencyjnym. Płyty dotykowe są doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz uzyskać większą głębię na zdjęciu. Na poniższym zdjęciu z naszej promocji Cougar® - A Force of Nature z 2011 roku użyto czerwonej płyty dotykowej.

Istnieje wiele technik nadawania kolorom wyrazistości na papierze niepowlekanym, pamiętaj, aby porozmawiać z drukarnią i poprosić o pomoc. Osiągnęliśmy taki sam efekt jak w przypadku touchplate dzięki niestandardowym formułom, procesowi mieszania i atramentom fluorescencyjnym. Może to pomóc w przypadku wydruków wymagających dodatkowych kolorów, szczególnie tych z komponentami magenty i żółtego. Dostosowanie współczynnika fluorescencji w składzie atramentu może zwiększyć efekt. Poniższy niezwykle żywy obraz z naszej promocji Explore Lynx® został wydrukowany w konwencjonalnej technologii CMYK z podwójnym dodatkiem błękitu zapałkowego.

Jeśli potrzebujesz maksymalnego efektu, nie bój się zastosować jednolitych obszarów z kolorami fluorescencyjnymi. Jak pokazano w naszej promocji LIVE on Cougar®, fluorescencyjne bryły mogą dosłownie wyskakiwać z kartki na niepowlekanym papierze. Promocja LIVE on Cougar® jest już niedostępna, ale zdjęcia niektórych z naszych ulubionych rozkładówek można zobaczyć poniżej.

Tagi: Druk Design

Być może zainteresuje Cię...

Laminator Leitz iLAM Home Office A4 Szary ciemny 209,42 PLN Zobacz w sklepie
Laminator iLam Office A4 Leitz 335,44 PLN Zobacz w sklepie
Laminator Leitz iLAM Touch Turbo Pro A3 Srebrny 1 468,97 PLN Zobacz w sklepie