Druk dla firm

Galeria Spotlight: Katalog glassybaby

Glassybaby jest firmą z misją oddania pacjentom chorym na raka poprzez tworzenie unikalnych, ręcznie dmuchanych szklanych wotywnych uchwytów i szklanek do picia. Założona w 2001 roku przez Lee Rhodes'a, który trzykrotnie przeżył chorobę nowotworową, firma Glassybaby przekazała ponad 10 milionów dolarów organizacjom non-profit, które zapewniają nadzieję i uzdrowienie osobom w trakcie leczenia. Każde wotum jest jedyne w swoim rodzaju i zgodne z ich hasłem "one of a kindness®", które inspiruje do nadziei i uzdrowienia przy każdym zakupie.

One of a Kind

Katalog glassybaby jest doskonałym przykładem tego, jak czysta i nowoczesna grafika w połączeniu z mądrym wyborem papieru może prowadzić do uderzających rezultatów. Zaprojektowany przez ekspertów, ten ponadwymiarowy katalog przyciąga uwagę przy szerokości 28 cali i wysokości 37 cali, z tłoczeniem na okładce.

Szczegółowe zdjęcia prezentują kunszt wykonania każdego kawałka szkła, w połączeniu z tekstem, który przekazuje przesłanie nadziei. Kolory na stronie są żywe i każdy wotywny ożywa, gdy odkrywasz katalog. Każda strona, wydrukowana na papierze Lynx ®, jest nowym doświadczeniem, które pokazuje wyjątkową nieprzezroczystość i bezbłędną drukowalność.

Nasza Dyrektor Marketingu, Vanécia "V" Carr i Brand Manager Ashley Maydak omawiają szczegóły tego ponadwymiarowego katalogu w filmie Gallery Spotlight.

Tagi: Gallery Spotlight

Być może zainteresuje Cię...

Laminator Leitz iLAM Home Office A4 Szary ciemny 209,42 PLN Zobacz w sklepie
Laminator iLam Office A4 Leitz 335,44 PLN Zobacz w sklepie
Laminator Leitz iLAM Touch Turbo Pro A3 Srebrny 1 468,97 PLN Zobacz w sklepie