Druk dla grafików

Top 15+ Grunge tekstury, pędzle i wektory (darmowe i premium)

Tekstury Grunge to z pewnością ulubiony efekt każdego projektanta ze względu na organiczną chropowatość, jaką nadają projektom. Nie tylko dodają głębi ilustracjom i dziełom sztuki, ale także pomagają uczłowieczyć zdjęcia, dzięki czemu jeszcze lepiej pasują do katalogów w stylu vintage.

Estetyka grunge może zdziałać bardzo wiele - od celowych kampanii reklamowych po proste banery w mediach społecznościowych. Podobnie jak kilka innych wizualnych atutów, z których korzystają dziś twórcy, tekstury są świetnym wskaźnikiem nastroju, tonu i głosu.

wiadomość sponsorowanaZebraliśmy najlepsze narzędzia dostępne w sieci, które pozwolą Ci zoptymalizować wygląd grunge dla wszystkich Twoich sprytnych i wspaniałych projektów.

Top 15+ tekstur, pędzli i wektorów grunge

10 ciemnych tekstur grunge

Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie tej listy niż 10 ciemnych tekstur grunge od Design Cut? Ten zestaw, pełen w pełni edytowalnych tekstur papierowych w stylu dark grunge, sprawi, że każde zdjęcie będzie wyglądać jeszcze lepiej dzięki głębi, kolorom i tonom. Możesz także zmieniać poziom intensywności i łączyć je z innymi teksturami, aby uzyskać nowe efekty. Bądź kreatywny! Nie ma żadnych ograniczeń.

Pobierz teraz

Zestaw wektorów z teksturami w stylu grunge


wiadomość sponsorowanaJeśli szukasz narzędzia, które pomoże Ci stworzyć projekty w stylu retro, z pewnością spodoba Ci się ta propozycja od Design Cuts. Pakiet wektorowy Grunge Textures zawiera 32 różnorodne tekstury, z którymi możesz zrobić naprawdę wiele. Rób z tym zestawem, co tylko chcesz - przekolorowuj, dziel, grupuj, zmieniaj krycie, obracaj, łącz - wszystko zależy od Ciebie!

Pobierz teraz

Wspaniała kolekcja tekstur Grunge

Odrobina dramatyzmu nigdy nikomu nie zaszkodzi - właśnie dlatego Twoje projekty powinny mieć w sobie dodatkowy powiew życia. Kolekcja tekstur Glorious Grunge została stworzona na podstawie skanów i zdjęć elementów w stylu vintage, w tym starych negatywów płyt szklanych, zabytkowych tkanin i szorstkiego papieru, dzięki czemu jest dokładną repliką tego, jak wygląda tekstura.

Pobierz teraz

Pędzle do tekstury Grunge z Procreate

wiadomość sponsorowana


Dobry projektant wie, że nie wszystkie tekstury grunge wyglądają tak samo. Z tego właśnie powodu ten zestaw pozwala Ci wybierać spośród różnych tekstur grunge. Od kurzu i zadrapań po farbę w sprayu i pociągnięcia farbą - ta opcja Design Cuts oferuje szeroki wybór, dzięki któremu Twoje projekty będą wyglądały tak oszałamiająco i realistycznie, jak to tylko możliwe.

Pobierz teraz

Grunge Texture Stamps dla Photoshopa i Procreate

Jeśli szukasz zestawu, który ma mocny wydźwięk, to ten zestaw jest właśnie dla Ciebie. Ten produkt firmy Design Cuts, zawierający 60 unikalnych teksturowanych pędzli do stempli, z łatwością pozwoli każdemu kreatywnemu stworzyć dzieło, o którym marzy.

Pobierz teraz

Lekkie tekstury Grunge

Ten zestaw jasnych tekstur grunge zapewnia wspaniałe efekty zużycia bez nadmiernego obciążenia, dzięki czemu możesz natychmiast stworzyć atmosferę otoczenia w swoich projektach. Tekstury te zostały stworzone na podstawie zdjęć o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość i szczegółowość, co sprawia, że są świetną propozycją dla każdego projektanta.

Pobierz teraz

Prairie Girl Soft Grunge Textures

Nie wszystkie tekstury grunge muszą wyglądać agresywnie. Weźmy na przykład ten wybór. Ten zestaw, składający się z 20 miękkich tekstur grunge, jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz stworzyć projekt, który będzie jednocześnie elegancki i niechlujny. Dzięki jasnym kolorom i postarzanym detalom farby, natychmiast osiągniesz idealną równowagę między delikatnością a wiejskim urokiem.

Pobierz teraz

Tekstury Grunge

wiadomość sponsorowana


Jeśli szukasz idealnego składnika do zszorstkowania swoich projektów, wybierz tę opcję. Ten zestaw zawiera 10 pojedynczych plików tekstur w formacie wektorowym .EPS i .PNG. Tekstury pochodzą ze zdjęć prawdziwych powierzchni, dzięki czemu możesz naśladować dokładność i realizm jak nigdy dotąd.

Pobierz teraz

25 Tekstury Grunge Handcrafter

Przenieś swoich odbiorców w prostsze czasy dzięki zestawowi 25 tekstur Handcrafter Grunge. Twórz projekty tak, jakby powstały w latach 80-tych lub po prostu przygotuj nastrojowe prace dla współczesnego rynku - wybór należy do Ciebie! Dzięki szerokiej gamie tekstur, projektanci z łatwością zoptymalizują ten pakiet.

Pobierz teraz

Zestaw tekstur Grunge

Nie wszystkie zestawy tekstur zostały stworzone przy użyciu wałków piankowych, farb i tuszu, ale nie można tego powiedzieć o tym pakiecie. Jeden z bardziej wyrafinowanych pretendentów, zestaw tekstur Grunge od Design Cuts zawiera 35 pojedynczych plików tekstur w formacie .PNG, 10 dodatkowych pędzli do stempli w Photoshopie i wiele więcej!

Pobierz teraz

Kolekcja tekstur Grunge Blackview

Ręcznie rysowane tekstury natychmiast dodają autentyczności i intymności każdemu projektowi. Dzieje się tak dlatego, że praca ludzkich rąk zawsze będzie wydawać się wyjątkowa i osobista. Jeśli to jest właśnie to, co chcesz osiągnąć, wybierz ten zestaw. Zawiera on 23 ręcznie rysowane tekstury, dzięki którym Twoja praca będzie się wyróżniać w bardziej organiczny sposób.

Pobierz teraz

20 Artystyczny pędzel Grunge

Czy czujesz się wyjątkowo artystycznie? Zestawu 20 Artistic Grunge Brushes nie nazywają artystycznym bez powodu. Jeśli szukasz pędzli, które pozwolą Ci tworzyć bez ograniczeń i pozwolą Ci wizualnie zbadać, jak daleko mogą sięgnąć Twoje zmysły, pokochasz ten zestaw. Idealny do tekstur grunge, zadrapań, sztuki abstrakcyjnej, dekoracji tła i projektów fantasy, każdy kreatywny znajdzie ten pakiet przydatny i zachęcający.

Pobierz teraz

Ogromna Kolekcja Grunge

Ogromna Kolekcja Grunge firmy Design Cuts to prawdopodobnie jedna z najmocniejszych propozycji na platformie kreatywnej. Zestaw zawiera 328 starannie wykonanych obiektów grunge o różnych kształtach i rozmiarach, a także ramki, tekstury, spray, plamy, stemple i pociągnięcia pędzlem. Zestaw ten jest dostępny zarówno dla Illustratora, jak i Photoshopa, więc nic nie powstrzyma cię przed tworzeniem z jego użyciem.

Pobierz teraz

Pył i Grunge Glitch Textures

Kolejnym zestawem na liście, który oferuje szeroki zakres możliwości, jest ten zestaw od Design Cuts. Zawiera on 50 oryginalnych tekstur oraz mnóstwo innych bonusów, dzięki czemu z przyjemnością wykorzystasz tę paczkę w projektach stron internetowych, papeterii, plakatach i innych kreatywnych przedsięwzięciach. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć pracę z teksturami grunge, rozważ tę opcję!

Pobierz teraz

97 Grunge Photoshop Brushes

Fanatycy Photoshopa, radujcie się! Na końcu tej listy znajduje się zestaw, który ma wszystko. Dzięki opcjom pędzli różniącym się kształtem i długością, a także grubością i sztywnością, projektanci będą mieli mnóstwo miejsca do odkrywania i zabawy z każdym pomysłem, jaki przyjdzie im do głowy z tym wyborem. Jeśli lubisz duży wybór pędzli, ten zestaw jest właśnie dla Ciebie.

Pobierz teraz

Top 15+ tekstury, pędzle i wektory Grunge

Ogólnie rzecz biorąc, 15+ najlepszych tekstur, pędzli i wektorów Grunge na tej liście to fantastyczne opcje dla każdego projektu. Wybierz pakiet, który najbardziej pasuje do Twojej pracy i nie bój się być kreatywnym.

Czy znalazłeś to, czego szukałeś? Daj nam znać w komentarzach!Być może zainteresuje Cię...

A3 POLLUX 80g/500 ark – Papier ksero 30,24 PLN Zobacz w sklepie
A3 POLSPEED 80g/500 ark – Papier ksero 26,18 PLN Zobacz w sklepie
A3 NAVIGATOR 80g/500 ark. – Papier ksero 38,30 PLN Zobacz w sklepie