Przejdź do treści

Nowa inicjatywa Rady ds. papieru i opakowań na rzecz zrównoważonego rozwoju wystartowała!

Nowa inicjatywa Rady ds. papieru i opakowań na rzecz zrównoważonego rozwoju wystartowała!

Kampania Rady Papierów i Opakowań How Life Unfolds® rozpoczęła nową inicjatywę zrównoważonego rozwoju, której celem jest pozytywny wpływ na preferencje konsumentów wobec naszej branży i jej produktów. We współpracy z partnerami z agencji, Paper and Packaging Board (P+PB) stworzył magiczny, animowany świat, który przemówiłby do młodych i młodych duchem, jednocześnie edukując w zakresie możliwości recyklingu naszych produktów oraz innowacji, które pomagają konsumentom dokonywać zdrowych wyborów dla naszej planety. Wykorzystując ten nowy styl animacji, P+PB stworzyło zabawne i edukacyjne treści na stronie PaperForNature.com.

Na stronie PaperforNature.com można dowiedzieć się, w jaki sposób papier i opakowania na bazie papieru pomagają nam sadzić więcej drzew, chronić dzikie zwierzęta i zmniejszać ilość odpadów dzięki innowacjom i powszechnemu recyklingowi. Strona poprowadzi Cię w podróż w kierunku zrównoważonego rozwoju, podczas której dowiesz się, jak przemysł papierniczy wytwarza i dostarcza produkty w sposób zrównoważony.

Odnawianie lasów i ochrona dzikiej przyrody

Czy wiesz, że w ciągu ostatnich 30 lat powierzchnia terenów leśnych w USA zwiększyła się o prawie 33 miliony akrów? Odwiedź stronę paperfornature.com i dowiedz się, jak technologia dronów jest kluczowa dla utrzymania zdrowych lasów. Drony pomagają również właścicielom gruntów obserwować dzikie zwierzęta i ich siedliska. Zdrowy las składa się z drzew w wielu stadiach rozwoju, co jest ważne dla różnorodności biologicznej.

Zrównoważone opakowania

Na stronie paperfornature.com dowiedz się, że zrównoważone opakowania nie są dziełem przypadku i że opakowania papierowe można poddawać recyklingowi w celu ich wielokrotnego wykorzystania. Zobacz, jak przesuwane są granice zrównoważonego opakowania i co może zrobić tektura.

Recykling i redukcja odpadów

W Stanach Zjednoczonych najwięcej materiałów poddawanych recyklingowi to papier i opakowania papierowe. Producenci papieru i opakowań papierowych nieustannie pracują nad ułatwieniem recyklingu, nad projektami i procesami, które pozwolą zmniejszyć ilość odpadów, a także nad odnawianiem naszych lasów, aby zapewnić obfitość drzew dla przyszłych pokoleń. Mając ograniczone zasoby, musimy mieć na uwadze produkty, które wytwarzamy, oraz sposób, w jaki je wytwarzamy. Koncepcja ta jest określana mianem gospodarki okrężnej.

Odwiedź stronę paperfornature.com i dowiedz się, w jaki sposób Twoje wybory mogą przyczynić się do ochrony zdrowej planety oraz zrównoważonego rozwoju papieru i opakowań papierowych.

Tagi: Podstawy papieru i edukacja, Partnerstwa, Zrównoważony rozwój

Czytać:  Jak młodzi ludzie rewolucjonizują branżę poligraficzną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.