Przejdź do treści

Top 3 Najpopularniejsze papierowe planery

Top 3 Najpopularniejsze papierowe planery

Jako dziecko, dostawałem podekscytowany na początku każdego roku szkolnego iść kupować nowe dostawy. Jako dorosły, ja już nie dostaję oczekiwać ten szczególny zakupy podróż ale zamiast, dostaję super podniecającego kupować nowego planistę każdy rok.

Z wszystkie teraźniejszą technologią, niektóre ludzie mogą czuć że papierowi planiści no są konieczni ale od sposobu agenda biznes wydaje się być booming, Musiałbym mówić tamto ludzi są mniejszością. W końcu udowodniono raz po raz, że zapisanie czegoś pomaga lepiej to zapamiętać.

Niezależnie od tego, czy jednym z twoich celów na 2019 rok jest stanie się bardziej zorganizowanym, czy po prostu chcesz zwiększyć swoje szanse na zapamiętanie swojego napiętego harmonogramu, to papierowy planista może bardzo dobrze być drogą do zrobienia. Istnieje tak wiele wspaniałych opcji tam, ale zdecydowałem się podkreślić kilka z najbardziej popularnych planistów.

Erin Condren Życie Planners rozwijali ogromny, prawie kultowy, następujący i dla dobrego powodu. Tam są mnóstwo przykuwający uwagę pokrywy wybierać od i ty możesz nawet dostawać twój personalizować. Ty także masz opcję wybierać poziomego, pionowego lub godzinnego układ. Te agendy zawierają również motywujące cytaty, które pomogą Ci zachować pozytywne nastawienie.

Whitney English Day Designer jest jednym z najbardziej popularnych planerów na rynku. Charakteryzuje się godzinowym układem harmonogramu dla każdego dnia i zawiera sekcję listy rzeczy do zrobienia. The Day Designer także sekcje dla obiad, notatki, pieniądze przypomnienia, terminy, przestrzeń przy wierzchołkiem each dzień dla twój trzy znacząco zadań i jeden przy dnem dla ciebie pisać co ty jesteś wdzięczny dla. Jeżeli ty polubiłeś widzieć jak ten agenda pracuje dla ciebie, bezpłatnie drukowalne planista strony oferujący tutaj.

Plum Papier Planner jest inny niezwykle dostosowywalną planistyczną opcją. Nie tylko mają zwykłych planistów, ale także oferują planistów specjalnie zaprojektowany dla nauczycieli, studentów, rodzin i fitness. Tam jest mnogość pokrywy wybierać od i gdy ty robisz ten decyzi, ty możesz wybierać od 4 różnych tygodniowych układów i wtedy ty masz opcję wybierać dodatek planować strony dla cokolwiek od fitnessu baby planowanie.

Jeżeli ty jesteś w pośpiechu dostawać twój ręce na planiście dzisiaj i no masz czas czekać na wysyłce then czekasz out Etsy dla niektóre wielkich planistów opcji które możesz ściągać i drukować dobrze przy domem.

Bez względu na trasę ty iść z papierowym planistą, ty no musisz nadwerężać twój oczy na cyfrowym ekranie, lub niezdarnie stukać wiadomość out na małym telefonicznym ekranie, ty właśnie po prostu chwytasz pióro lub ołówek i bazgrzesz twój notatka puszek kiedykolwiek ty zadawalasz bez martwienia się o backspace guzika, tworzyć konto lub martwej baterii.

Wyzywamy Cię do wypróbowania papierowego planera w 2019 roku.

Czytać:  Projektowanie dla druku cyfrowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.