Przejdź do treści

Zwiększ produktywność dzięki małym paczkom papieru biurowego

Zwiększ produktywność dzięki małym paczkom papieru biurowego

Posiadanie odpowiednich ustawień do pracy każdego dnia jest niezbędne, aby pozostać produktywnym. Chociaż każdy ma inne standardy, jeśli chodzi o idealne środowisko pracy, istnieje kilka wspólnych zasadniczych elementów dla większości z nas:

  • Wyznaczone miejsce pracy z niewielką ilością rozpraszaczy, wygodnym krzesłem i dobrym oświetleniem
  • Niezawodny komputer do pracy i stabilne połączenie internetowe
  • Niezawodny papier biurowy produkcji północnoamerykańskiej i przyzwoita drukarka biurkowa.

Zszokowany, że na liście znalazł się papier biurowy? Chociaż papier biurowy jest często uważany za rzecz oczywistą, stanowi on kluczowy element w zachowaniu produktywności. Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Paper & Packaging Board, 60% respondentów twierdzi, że używa papieru właśnie po to, aby zwiększyć swoją produktywność, 41% twierdzi, że sięga po papier zamiast po narzędzia cyfrowe, kiedy musi być uważna, a 53% woli używać papierowych kalendarzy i list rzeczy do zrobienia, aby zarządzać swoim czasem. Biorąc pod uwagę, że 87% respondentów deklaruje spędzanie ponad 7 godzin dziennie wpatrując się w ekran, aby aktywnie pracować lub brać udział w wirtualnych spotkaniach, nie jest zaskoczeniem, że połowa pracowników biurowych odczuwa przeciążenie ekranem, a 62% uważa, że narzędzia cyfrowe sprawiają, że ich zespoły nie są skoncentrowane i nieefektywne podczas spotkań.

Z drugiej strony, respondenci często używają zarówno papieru, jak i technologii w ciągu dnia pracy; 3 na 5 osób korzysta z papieru w takim samym lub większym stopniu niż z urządzeń cyfrowych, 96% woli pracować z papierowymi kopiami tych samych informacji niż z ich cyfrowymi wersjami, a 63% woli używać papieru do współpracy z kolegami i pobudzania kreatywności.

Teraz osoby pracujące w domu lub w małych biurach mogą korzystać z zalet papieru bez zamawiania większej ilości papieru niż potrzebują. Zarówno marka LettermarkTM , jak i Xerox® Vitality® oferują małe opakowania, z których najpopularniejsze są już dostępne w lokalnym sklepie z artykułami biurowymi. Znana z jakości, marka papieru Xerox® cieszy się zaufaniem zarówno firm, jak i osób prywatnych jako papier zapewniający profesjonalne wyniki, które mogą tylko wzmocnić Twoją reputację. Nasza najnowsza marka papieru biurowego, LettermarkTM, już zdobyła reputację wyjątkowego papieru biurowego do codziennego użytku. Niezależnie od tego, czy chodzi o utrzymanie szybkiego tempa w środowisku druku wysokonakładowego, rozpoczęcie kolejnego strategicznego przedsięwzięcia, uporządkowanie kolejnego kreatywnego pomysłu czy rozpoczęcie od początku, aby nauczyć się czegoś nowego, zaufaj opcjom marki Lettermark jako swojemu codziennemu papierowi z wyboru. Te wygodne rozmiary opakowań oferują elastyczne opcje dla drukowania w domu lub w małym biurze z ograniczoną przestrzenią do przechowywania.

  • Najnowszym wydaniem jest pakiet do przechowywania kopii LettermarkTM. Stworzony z myślą o użytkownikach pracujących w domu, ten pakiet zawiera 1250 luźnych arkuszy (bez zwojów) w atrakcyjnym i wielokrotnego użytku pojemniku. Opakowanie LettermarkTM Storage Pack ułatwia posiadanie odpowiedniej ilości wyjątkowego papieru do kopiowania LettermarkTM w zasięgu ręki, utrzymując jednocześnie porządek i organizację w biurze domowym.
  • Opakowanie XL uniwersalnego papieru do drukarek Xerox® Vitality® oferuje wygodę 750 arkuszy wysokiej jakości papieru Xerox® Vitality® w jednym dużym bębnie. Xerox® Vitality® jest grubszy niż przeciętny papier wielofunkcyjny i charakteryzuje się podwyższoną jakością produktu. Opakowanie XL zawiera o 250 arkuszy więcej niż przeciętna ryza papieru; jest to idealna opcja dla osób pracujących w biurze domowym.
  • Opakowania papieru biurowego w 3 ryzach stały się bardzo popularne podczas pandemii, zwłaszcza w przypadku małych biur lub osób pracujących w domu, które muszą drukować bardziej regularnie. Staples Canada oferuje nasz nowy papier LettermarkTM Copy 3 Ream, a Staples oferuje 3 ryzowe opakowanie Xerox® Vitality®.

Zarówno Xerox® Vitality® jak i LettermarkTM Copy są wyposażone w technologię ColorLok®. Papier z technologią ColorLok® nie tylko zapewnia lepsze kolory, bardziej wyraziste czernie i większą szczegółowość, ale również bezbłędnie przechodzi przez drukarkę – dzięki czemu można skupić się na produktywności w pracy, zamiast na usuwaniu zacięć papieru. Dowiedz się, która marka jest dla Ciebie odpowiednia, czytając ten blog: Jak wybrać odpowiedni papier biurowy dla Twojego projektu, priorytetów i budżetu.

Czytać:  Śledzenie zwrotu z inwestycji (ROI) w marketingu drukowanym

Obie marki, podobnie jak wszystkie papiery Domtar, są produkowane wyłącznie w Ameryce Północnej. Północnoamerykańscy producenci papieru podlegają ścisłym regulacjom prawnym, stale ulepszając i raportując wyniki w zakresie ochrony środowiska w związku z ewoluującymi normami środowiskowymi. Inne wskazówki dotyczące wyboru papieru biurowego zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju znajdziesz w artykule Top 5 Tips for Choosing an Environmentally Responsible Office Paper. Nie zapomnij o recyklingu po zużyciu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.