Przejdź do treści

15 darmowych zestawów pędzli do Photoshopa do pobrania

15 darmowych zestawów pędzli do Photoshopa do pobrania

Pędzle programu Adobe Photoshop to niewiarygodna oszczędność czasu, która pozwala użytkownikom szybko tworzyć fantastyczne dzieła sztuki bez konieczności rysowania każdego elementu projektu osobno.

Chociaż Photoshop jest już wyposażony w wiele preinstalowanych pędzli, wystarczają one jedynie do zarysowania powierzchni zdjęć. Niezależnie od tego, czy korzystasz z pakietu Creative Cloud firmy Adobe, czy też masz starą wersję programu, znajdziesz tu kilka nowych pędzli do programu Adobe Photoshop, których możesz używać za darmo.

Chcesz uzyskać zniżkę na Adobe Creative Cloud lub Photoshop? Zobacz nasz przewodnik po zniżkach na Adobe CC.

Obniżka o 40-70% w programie Adobe Photoshop

Teksturowany i naturalny zestaw pędzli do Photoshopa

Zaprojektowany przez Matta Heatha, ten fantastyczny zestaw pędzli do programu Adobe Photoshop wykorzystuje ołówek Staedtler 8B. Z konfigurowalnymi ustawieniami, jest skuteczny w nadawaniu zróżnicowanych tekstur i naturalnego wyglądu dokumentów.

Grit i Grunge

Jest to kolekcja siedmiu fajnych pędzli, których można użyć do natychmiastowego dodania ponurego tła do dokumentów. Niektóre z najlepszych efektów to plamki i odpryski oraz obszary ziarnistości.

Ogień Pędzle do Photoshopa

Zaprojektowany przez artystę cyfrowego Batitis, jest to zbiór 13 pędzli do Photoshopa dostępnych całkowicie za darmo. Jest to świetne narzędzie, które pozwala eksperymentować z postaciami, krajobrazami i płomieniami.

Rozprysk

Ta kolekcja składa się z dwunastu pędzli, z których każdy obejmuje do 2500 pikseli. Zawiera on różne wzory rozpylania, które nadają się do tworzenia brudnych tekstur i tła lub do podkreślania typografii.

Pędzle do Photoshopa z księżycem

Jest to osobliwy zestaw dwudziestu jeden pędzli do Photoshopa, z których każdy obraca się wokół tematu księżyca. Znajduje się w nim również arena mitologiczna, zawierająca elementy z niemal wszystkich historii, jakie do tej pory słyszeliście o Księżycu. Może to być świetne narzędzie do dodawania rozmarzenia i akcentów do ilustracji.

Wysokiej jakości pędzle do włosów w Photoshopie

Jest to doskonała kolekcja wyizolowanych fryzur dostępnych w postaci sylwetek. Jest to świetne narzędzie, szczególnie przydatne w fotografii modelek i innych tego typu zastosowaniach. Zestaw zawiera szeroką gamę fryzur, które można zamocować na twarzach.

Pędzle wodne Photoshopa

Jest to kolekcja pędzli, która zawiera różne efekty wodne, w tym krople wody, falowanie i rozpryskiwanie. Dla projektantów jest to doskonałe narzędzie do stosowania na tłach i pierwszych planach.

Pędzle nocnego nieba, kurzu i gwiazd

Jest to unikalny zestaw pędzli do Photoshopa, który składa się z trzynastu różnych elementów nocnego nieba, w tym gwiazd, księżyca, przestrzeni kosmicznej i pyłu.

Pędzle Moje serce

Niezależnie od tego, czy tworzysz kartkę okolicznościową na Walentynki, czy projektujesz hołd dla ukochanej osoby, ta kolekcja pędzli do Photoshopa z motywem 18 serc miłosnych może nadać Twoim kreacjom miłe wrażenie.

Pędzle do skóry

Ten zestaw pędzli do skóry, stworzony przez Martę Dahlig, stanowi niesamowite uzupełnienie artystycznego arsenału projektanta.

Antyczne pocztówki

Ta fantastyczna kolekcja sześciu tradycyjnych wzorów pocztówek może stanowić doskonałe tło do stworzenia spektakularnych prac projektowych. Każdy pędzel w tej kolekcji posiada patynę oraz tekst. Można tu również tworzyć i drukować własne pocztówki.

Rozkwit Photoshopa

Ten darmowy pakiet pędzli, stworzony przez Johna Horoszewskiego, jest zbiorem wielu wzorów liści, winorośli i rozkwitów. Może to być świetne narzędzie do tworzenia naturalnie pięknych dokumentów.

Czytać:  12 książek o projektowaniu i biznesie, które przeczytałem i polecam (część 2)

Półtony 3D

To jest naprawdę fajny zestaw obrazów półtonów dostępnych w 3D. Może to być fantastyczne narzędzie do tworzenia wspaniałych wzorów i dodawania głębi projektom.

Kształty gradientowe

Uroczy zestaw prostych pędzli, które składają się z atrakcyjnych kolorów gradientowych. Jest to świetny pędzel do dodawania miękkich krawędzi i nowoczesnej finezji do projektów graficznych.

Fotorealistyczne eksplozje

Jest to ekskluzywny zestaw szesnastu obrazów związanych z eksplozjami, z których każdy służy jako standardowy obraz, choć mogą być one również używane jako pędzle. Te pędzle idealnie nadają się do nadania dokumentom imponującego wyglądu.

Ultimate Paint Splatters

Ta kolekcja 30 pędzli do Photoshopa została stworzona przez rozpryskiwanie farby na białych tablicach, w wysokiej rozdzielczości.

Bądź kreatywny!

Jeśli jesteś użytkownikiem programu Adobe Photoshop i masz naturalny instynkt twórczy, to te nowe pędzle będą dla Ciebie bardzo pomocne. Pobierz pędzle za darmo i zacznij dodawać skrzydeł swojej wyobraźni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.