Przejdź do treści

Tym typom studentów wydruk z dostawą ułatwi życie…

Tym typom studentów wydruk z dostawą ułatwi życie...

Powoli mijają już czasy, gdy po materiały na zajęcia czy zadania zaliczeniowe stało się w kolejce, a potem czekało długi czas. Polska wkracza właśnie w nową erę drukowania. Teraz możesz zamawiać wydruki z możliwością dostawy w dowolne miejsce, także na uczelnię. Zobacz, którym typem studenta jesteś i zobacz, jak możliwość zamawiania wydruku online z dostawą w dowolne miejsce ułatwi Ci życie.

Dobry sposób dla zapominalskich

Jesteś tak zaabsorbowany całym światem, że naprawdę nie masz już czasu na to, by myśleć o tak przyziemnych rzeczach jak wydruk zadania na zajęcia? Dzięki opcji zamawiania online, możesz przesłać plik do wybranej drukarni i czekać na odbiór pod uczelnią albo wybraną salą. Jeśli płynie w Tobie gorąca krew, możesz, nie zerkając w materiały, zlecić ich dostawę wprost do Twojego wykładowcy. A to się człowiek dopiero zdziwi…

Korzystając z możliwości dostawy wydruku na uczelnię, możesz spokojnie zajmować się swoimi sprawami, nie martwiąc o to, jak dostarczysz zadanie do wykładowcy. To już zadanie dostawcy.

Dla tych, którzy mają za dużo na głowie

Każdy dzień to dla Ciebie nowe wyzwania? Czasem brakuje Ci czasu, by coś zjeść? Dzień upływa Ci pracowicie, a Ty nie masz już naprawdę czasu na to, by czekać w studenckiej drukarni na wydruk Twoich notatek. Przypominasz sobie te kolejki przed każdym ważniejszym egzaminem w punkcie ksero? Odechciewa Ci się nawet to wspominać? Jeśli na wszystkie z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, skorzystaj z możliwości wydruku online.

Wystarczy, że na stronie wybranej drukarni załączysz plik do wydruku, złożysz zamówienie online i wybierzesz dogodny termin oraz odpowiednie miejsce odbioru materiałów.

Wzrokowcy lepiej zapamiętają!

Łatwiej przychodzi Ci nauka poprzez czytanie niż słuchanie? Wolisz coś zobaczyć niż dotknąć albo posłuchać? To oznacza, że należysz do 80% ludzkości, którzy są wzrokowcami. W dużym uproszczeniu to znaczy, że szybciej zapamiętujesz, doświadczając pewnych treści za pomocą zmysłu wzroku. Analogicznie, słuchowcy najwięcej informacji przyswajają wykorzystując do tego słuch, a kinestetycy za pomocą dotyku.

Wykorzystaj tę wiedzę o sobie i jeśli łatwo zapamiętujesz poprzez czytanie, wydrukuj Twoje materiały i po prostu zakreślaj, podkreślaj ważne treści. Obok najważniejszych informacji i pojęć rysuj znaczki, rysunki i inne obrazki. W ten sposób dasz znać Twojemu mózgowi, które informacje są najważniejsze i które powinien przyswoić w pierwszej kolejności. Podczas nauki nie ograniczaj się do jednego koloru, ale korzystaj z wielu barw. W ten sposób materiał będzie bardziej czytelny. Pamiętaj jednak, że lepsze jest wrogiem dobrego. Dlatego nie przesadź podczas podkreślania ważnych treści. Przesyt nie jest odpowiedni podczas nauki.

Kinestetyku, doświadczaj więcej!

Prawda, że wspaniale jest trzymać w ręku kawałek papieru i rozkoszować się jego miękkością i fakturą? Fajnie jest także składać kartki w różnego rodzaju samolociki czy łódeczki? Jeśli zgadzasz się z tymi stwierdzeniami to bardzo możliwe, że uczysz się poprzez ruch i dotyk. Skorzystaj z tych informacji i popraw tempo nauki ważnych treści, dobierając odpowiednią metodę nauki.

W tym przypadku dotykanie kartki, rzucanie kawałkiem papieru podczas nauki może sprawić, że dużo szybciej niż zwykle przyswoisz najważniejsze informacje. Zamów swoje notatki w internetowym punkcie ksero. Nie będziesz musiał już się niecierpliwić i nerwowo przebierać nogami, stojąc w kolejce w tradycyjnej drukarni. Wystarczy, że skorzystasz z możliwości zamówienia wydruku online.

Czytać:  Wydruki, ksero notatek na studia

Uczysz się na ostatnią chwilę? Drukarnia online jest dla Ciebie

Nie należysz do tych ludzi, którzy na początku grudnia denerwują się sesją, która nadejdzie dopiero za miesiąc? Tobie wystarczy dzień, dwa, ewentualnie dwie godziny przed egzaminem, by szybko przyswoić wszystkie informacje? To świetnie, masz świetną pamięć, a przy tym Twoje życie jest tak interesujące, że codziennie masz wiele innych wspaniałych rzeczy do robienia niż nauka.

Wbrew pozorom jesteś także bardzo dobrze zorganizowany, bo jesteś w stanie zostawić coś na ostatnią chwilę, a mimo to umiesz sobie poradzić podczas egzaminu, a wcześniej wrzucić jeszcze fajny post o tym, że inteligentni ludzie zostawiają wszystko na ostatnią chwilę na Twoją tablicę na portalu społecznościowym.

Potrafisz poradzisz sobie w każdej sytuacji bez względu na to, ile czasu masz do wykonania określonego zadania. Dla Ciebie obowiązki są jak misja, po przejściu której wchodzisz na wyższy level. Drukarnia online dla studenta pomoże Ci przejść każdy z etapów Twojej sesji czy roku akademickiego.

Nawet jeśli zostawiasz wszystko na ostatnią chwilę, pracownicy ksero dostosują się do Ciebie i w maksymalnie najkrótszym czasie dostarczą do Ciebie albo Twojego wykładowcy Twoje zadanie. W takim miejscu będziesz mógł wydrukować również skany notatek albo notatki zapisane w pdfie. Mając notatki w rękach, będzie Ci łatwiej się uczyć. Dzięki temu powrót do najważniejszych treści będzie łatwiejszy, nawet wtedy, gdy nie będziesz miał dostępu do internetu, a o wifi nie będzie ani widu, ani słychu…

Uporządkowani i ambitni znajdą coś dla siebie

Znasz terminy wszystkich kolokwiów, bo zapisujesz je w Twoim kalendarzu? To Ty jesteś osobą, od której zwykle pożycza się notatki? Po każdym wykładzie sporządzasz dodatkowe notatki na bazie informacji pozyskanych z książek specjalistycznych, a potem jeszcze przepisujesz je na komputerze?

Drukarnia online to miejsce, w którym będziesz mógł wydrukować Twoje notatki, a także wydrukować Twój spersonalizowany kalendarz z najważniejszymi datami. Wystarczy, że prześlesz Twój projekt przez internet i poczekasz na odbiór w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. W tego typu kalendarzu będziesz mógł także zaznaczyć inne ważne daty, na przykład urodziny czy imieniny Twoich znajomych oraz daty najbliższych wycieczek. Z doświadczenia wiemy, że w tego typu drukarniach będziesz mógł wydrukować również fotografie bliskich osób, którymi ozdobisz Twoje mieszkanie oraz stworzysz spersonalizowany długopis z Twoim imieniem lub ulubionym cytatem.

To co, Studenci, gotowi na nową erę w drukowaniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.