Przejdź do treści

Idealny prezent prosto z drukarni

Idealny prezent prosto z drukarni

Zerwij z nudą i podaruj bliskiej osobie nietypowy prezent prosto z drukarni. Zobacz listę kreatywnych upominków, które wydrukujesz w punkcie ksero. Możesz je zamówić kilkoma kliknięciami w drukarni internetowej PrintEria.pl w dostawie do dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca. Urodziny, imieniny, święta, rocznica ślubu czy po prostu chęć obdarowania bliskiej osoby – każdy powód jest dobry, by wręczyć komuś prezent. Droga do idealnego upominku nie zawsze jest jednak usłana różami.

Mimo najszczerszych dobrych chęci czasem trudno wpaść na pomysł, co wręczyć najbliższej osobie w prezencie. Jak wynika z badania IQS ponad połowa Polaków boryka się z takim problemem. Znalezienie idealnego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie, gdy nie znamy do końca preferencji osoby, którą chcemy obdarować. Podobnie jest w sytuacji, gdy mamy pomysł na prezent, ale okazuje się, że podobny przedmiot jak ten, który chcemy podarować, już jest w posiadaniu danej osoby.

Z myślą o wszystkich tych, którym znudziły się tradycyjne prezenty, przygotowaliśmy listę nietypowych upominków prosto z drukarni PrintEria.pl. Zerwij z nudą i już dziś podaruj bliskiej osobie coś nietypowego.

Fotoobraz z Waszym zdjęciem na pamiątkę

Nie daj o sobie zapomnieć. Podaruj Twojemu bliskiemu fotoobraz, który będzie przedstawiał Waszą podobiznę. Rodzinne zdjęcia będą równie wspaniale prezentować się na ścianie w Waszym domu, a przy tym będą dobrym sposobem na to, by przypominać Wam piękne, wspólnie spędzone chwile. Wydrukuj zdjęcie z podobizną Twojego dziecka.

Nie wiesz, czy zdecydować się na zwyczajny papier, czy może wybrać papier fotograficzny? Postaw na wydruk na papierze fotograficznym, ponieważ papier fotograficzny gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów oraz najwyższą jakość przygotowanego wydruku. Każda dobra drukarnia, jak na przykład PrintEria.pl, pozwala na wydruk zdjęć w takiej formie.

Personalizowany kalendarz nie da o Tobie zapomnieć

Jesteś z kimś blisko związany? Macie za sobą wiele wspaniałych chwil i niesamowitych przeżyć? Zaskocz bliską Ci osobę i pozwól przeżyć jej to wszystko jeszcze raz. Spersonalizowany kalendarz umożliwi jej to. Niech kalendarz na przyszły rok będzie sposobem na wyrażenie wdzięczności oraz metodą na powrót do starych, dobrych czasów. Mamy dla Ciebie podpowiedź, co umieścić w Twoim kalendarzu.

Do kalendarza możesz dołączyć widokówki z ważnych dla Was miejsc albo zilustrować każdy miesiąc innym Waszym wspólnym zdjęciem. Niezapomniane daty, ważne rocznice, urodziny bliskich? To wszystko można umieścić w kalendarzu. Można także przy każdym miesiącu użyć innego ciekawego, bliskiego Waszym sercom cytatu i wydrukować w takiej formie. Druk kalendarzy jest dostępny w niemal każdej drukarni.

Stwórz własną grę albo puzzle

Twoje dziecko, partner czy inna bliska osoba będą zachwycone, gdy podarujesz im specjalnie przygotowaną przez Ciebie grę. Wykaż się kreatywnością i stwórz grę związaną z Twoimi bliskimi. Niech kolejne punkty na Twojej planszy odnoszą się do wydarzeń z Waszego życia. Przygotuj plik z materiałami, a każdy punkt ksero stworzy dla Ciebie wydruk wielkoformatowy planszy. Baw się i świętuj w gronie Twoich najbliższych.

Innym równie ciekawym pomysłem na prezent jest stworzenie puzzli ze zdjęć oraz innych ciekawych obrazków bliskich sercu Twoich bliskich. Dostosuj rozmiar puzzli do preferencji oraz umiejętności (i cierpliwości) osoby, która będzie je układać. Postaw na tego typu prezent i ciesz się radością Twoich bliskich. Twoje dziecko czy inna osoba otrzymując ten prezent, odwdzięczy się uśmiechem.

Czytać:  Własne logo na artykułach biurowych

Układanie puzzli albo granie we własnoręcznie przygotowaną grę może stać się Waszą rodzinną tradycją. Dlatego już dziś zaangażuj swoich bliskich i wspólnie wymyślcie kolejne etapy gry. Dobra zabawa – gwarantowana!

Zaskocz najbliższych eleganckim Voucherem

Chcesz podarować Twoim bliskim coś wyjątkowego i zaskakującego? Obecnie modnym prezentem stają się vouchery. Ich nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza tyle, co „talon”. Etymologia słowa wskazuje na to, że voucher jest wejściówką, biletem, bonem towarowym, który można wykorzystać jako kartę umożliwiającą realizację pewnych usług lub otrzymanie pewnych towarów.

SPA, salony jubilerskie, a także kina czy też punkty z prezentami oferują zakup takiej karty podarunkowej, która umożliwi Ci stworzenie własnych voucherów. Wykorzystaj ten motyw i samodzielnie przygotuj elegancki plik voucherów na wspólne rozrywki oraz inne przyjemności dla Twojego znajomego. Wymyśl „usługę”, która za okazaniem vouchera Tobie przez Twojego znajomego zostanie aktywowana. Może to być na przykład wspólne wyjście do kina, wypad na kręgle czy też wspólna rowerowa wycieczka. To od Ciebie zależy, co będzie nadrukowane na Twoim voucherze. Ogranicza Cię jedynie własna kreatywność. Stwórz lub wykorzystaj znaleziony w Internecie wzór na voucher, wydrukuj go w PrintEria.pl i obdaruj radością przyjaciela, ukochaną osobę czy osobę z rodziny.

Zadbaj o szczegóły! Postaw na eleganckie opakowania!

Dla jednych jest zbędnym gadżetem, dla innych składową częścią prezentu. To od opakowania, mimo że jest tylko pojemnikiem albo torbą do przenoszenia prezentów, w dużej mierze zależy pierwsze wrażenie, jakie prezent zrobi na obdarowanym. Dzięki odpowiedniemu opakowaniu skromny prezent staje się pożądany w oczach osoby, której go wręczamy. I analogicznie odwrotnie: nawet najlepszy prezent, gdy jest niestarannie opakowany, traci cały swój urok.

Jeśli więc chcesz podarować swoim bliskim wino, koniecznie umieść je w eleganckim opakowaniu. Może to być papierowa torba albo specjalnie przygotowane w punkcie druku pudełko z wygrawerowanym napisem. Podobnie piękny album z Waszymi zdjęciami będzie wyglądał świetnie, gdy zapakujesz go w eleganckie pudełko.

To tylko niektóre propozycje na nietypowy prezent dla bliskich osób. PrintEria.pl to kreatywna drukarnia, gdzie masz szansę wydrukować wiele ciekawych prezentów. Kalendarze, plansze do gry, puzzle, opakowania na wino, indywidualny voucher oraz wiele, wiele innych prezentów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Nie czekaj i już dziś spraw radość Twoim bliskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.