Przejdź do treści

Taśma klejąca z twoim nadrukiem – czy warto?

Taśma klejąca z twoim nadrukiem - czy warto?

Lubimy gdy coś podkreśla naszą tożsamość. Z psychologicznego punktu widzenia, to daje nam poczucie komfortu i prestiżu. Producenci różnych branż, coraz częściej decydują się, że nawet najdrobniejsze produkty sygnowane swoją nazwą. Każda dobra drukarnia online, stacjonarna czy offsetowa proponuje coraz to ciekawsze formy promowania się przez druk. Jednym z takich pomysłów jest drukowanie specjalnych napisów na taśmach klejących.

Prezentuj się

Taśmy klejące są w użytku codziennym przez firmy cały czas. Wysyłanie paczek, oklejanie dokumentów, zaklejanie newralgicznych miejsc. Jasne można zrobić to staroświeckimi metodami używając taśmy przezroczystej lub czarnej, izolacyjnej. Jeśli jednak jest to materiał, który wychodzi w świat z naszej firmy warto byłoby zadbać o to by był ładny, schludny i przede wszystkim reprezentatywny. Podkreśla to wysoki profesjonalizm naszej marki. Pamiętaj, detale są bardzo istotne w budowaniu swojej silnej renomy na rynku.

Reklamuj się z pomysłem

Firmy często inwestują w reklamę swoich produktów duże środki. Jednak przy zalewie informacji i wszechobecnej reklamy jest to również często wyrzucanie pieniędzy w błoto. Sprytni i przedsiębiorczy marketingowcy znajdują jednak sposoby na przygotowanie dwóch pieczeni przy jednym ogniu. Zaoszczędzić pieniądze i dobrze się wypromować to przydatna sztuka. Jednym z takich sposobów jest właśnie zainwestowanie w taśmę klejącą z własnym logo. Brzmi błaho, a jednak może sporo. Taki drobny prezent swobodnie można rozdawać jako gratis podczas różnych wydarzeń, czy do paczek idących z firmy. Nasza nazwa i logo wbiją się w podświadomość ludzi. Później potencjalny klient na etapie wyboru konsumenckiego będzie kojarzyć już naszą nazwę i logo, co może być kluczowe podczas dokonywania ostatecznej decyzji. Taka reklama jest zbyt subtelna by klient odczuł wrażenie presji i zmuszania, a może być bardzo paradoksalnie pomocna.

Bo liczy się wnętrze

Koleżanka na urodziny narysowała Twój portret, może lubisz wieszać zdjęcia ważnych momentów z życia na ścianie, albo twoją pasją jest druk plakatów filmowych i ozdabianie nimi pokoju. Nic w tym dziwacznego. Trzeba rzeczywistość umieć sobie odpowiednio udekorować. Jednak żeby nie dziurawić ścian gwoździami lub pineskami decydujesz się na taśmę klejącą. To dlaczego by miała ona odbiegać od stylu Twojego pokoju? Pomyśl o spersonalizowanym nadruku na taśmę, który wyróżni Twój pokój na tle innych. Nie musisz być niewolnikiem przezroczystej, mnącej się i mało estetycznej taśmy. Spróbuj ładnie odwzorować co Ci w duszy gra, Twoje wspomnienia i hobby na to zasługują.

Czas na wybór?

Zastanawiając się nad wyborem taśmy, pomyśl o wszystkich powyższych korzyściach i zastosowaniach w jakich ten przedmiot się świetnie sprawdzi. Wyobraź sobie gdzie mógłbyś jeszcze z niej skorzystać i działaj. Wyprzedź innych i graj zgodnie z własnymi zasadami.

Czytać:  Komiksowy marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.